Dalyan Denizkızı Restaurant

Huzur veren Dalyan kanalının kıyısında yer almaktadır. Yılın 12 ayı hizmet veren restoranımızda geleneksel Türk yemekleri ile dünya mutfağının seçkin örneklerini bir arada sunmaktayız. Kanal kıyısında yer alan açık ve kapalı mekanımızda Dalyan'ın doyulmaz keyfini, mistik havasını yaz - kış sevdikleriniz ile birlikte yaşayabilirsiniz. Restoranımızda Osmanlı mutfağının bütün özel lezzetlerini, hergün taze olarak alınan, bazen çalışanlarımızın kanalda yakaladığı balıkların en lezzetlilerini, ayrıca dünya mutfağından en seçkin lezzetleri bulabileceğiniz bir menümüz var.

“ Bu arada eğer şansınız varsa Dalyan'ımızın simgesi olan Caretta Caretta kaplumbağaları da sizlere eşlik edebilir. ”

Sabahın ilk ışıkları ile kahvaltı edebilir, öğlen ve akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise sıcak ve soğuk içecekler ile güzel bir Dalyan gününü restoranımızda sonlandırabilirsiniz. Zengin çeşitli geleneksel köy kahvaltısı veya İngiliz kahvaltısı ile güne başlayın. Ayaklarınızın hemen dibinde yüzen Caretta Caretta kaplumbağalarını ve Nil kaplumbağalarını eliniz ile beslemenin şaşırtan ve gülümseten keyfini yaşayın.

Öğlen ve akşam yemeklerinde masanızı klasik Türk mutfağının değişmezlerinden kömür ateşinde pişirilmiş et ve balık ürünleri ve lezzetli yöresel meze ve salatalar ile renklendirin. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyan güler yüzlü personelimiz ve damak zevkinize güvenerek ustalığını sizlerle paylaşan şefimiz, restorantımızdan memnuniyetle ayrılmanız için titizlikle çalışmakta. Bu özgüven ile hijyeni ön planda tutan restorantımızın mutfağı müşterilerimizin samimi ziyaretlerine açıktır.