Dalyan Denizkızı Restaurant

Restoranımızda Türk mutfağının bütün özel lezzetlerini, hergün taze olarak alınan, bazen çalışanlarımızın kanalda yakaladığı balıkların en lezzetlilerini, ayrıca dünya mutfağından en seçkin lezzetleri bulabileceğiniz bir menümüz var.

Geleneksel Türk mutfağını ve Uluslararası tatlar ve yöresel lezzetler ile harmanlayıp kendine özgü lezzetler yaratan Denizkızı Restaurant ((eğlenceli)) yemek menüsü ile damağınızı şenlendirecek.

Sesizliğin ve dinğinliğin merkezine hoş geldiniz.

Başlangıç olarak, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz Türk ve Yöre mutfağından meze çeşitleri servis ediliyor. Özenle seçilmiş leziz mezeler; Sebzeler, Salatalar ve Çorbalar gibi seçeneklerden sunuluyor.

Ana yemek mönüsü, Et ve Balıklardan oluşup, ızgarada veya fırında yavaş pişmiş olarak servis ediliyor. Denizkızı Restaurant’ın kendine ait, ustalıkla yaratılmış özel tariflerinden oluşan ana yemek menüsü, yine mezelerde olduğu gibi Türk ve uluslararası lezzetlerden yola çıkarak hazırlanıyor. Seçkin ve geniş şarap menüsü ise, yemeğinize en uyumlu şarabı seçebilmenizde kolaylık sağlıyor. Yemeğinizin ve şarabınızın mükemmel uyumu size sıra dışı bir deneyim yaşatıyor. Tatlı seçeneklerimiz, Anadolu’nun direnemeyeceğiniz tatlı seçeneklerine uzanıyor ve yemeğinize ihtişamlı bir final sunuyor.

Menü Başlıklarımız